Wśród młodych par cały czas toczą się dyskusje i debaty o tym, czy Mamie i Tacie należy wręczyć oficjalnie zaproszenie dla rodziców na ślub, czy też można to sobie odpuścić. Wiele osób stoi na stanowisku, że nie będzie takiej potrzeby, szczególnie jeżeli to rodzice zajmują się organizowaniem i finansowaniem całego wydarzenia.

wesele
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Reszta par wychodzi z kolei z założenia, że przecież zaproszenia na ślub dla rodziców praktycznie nic nie będą więcej kosztowały, a wręczyć je można na przykład po to, aby mieć potem wspaniałą pamiątkę. Zdania na ten temat są więc bardzo zróżnicowane i każda para sama musi podjąć decyzję, chociaż generalnie zaleca się, aby zaproszenia ślubne dla rodziców mieć przygotowane, jeśli ku temu nie będzie jakiegoś przeciwwskazania.

Bardzo podobne dylematy pojawiają się często także przy świadkach, ale w ich przypadku zaproszenia ślubne dla świadków są obowiązkowe. Świadkowie to wprawdzie bliskie osoby i dodatkowo będą pełnili tę ważną funkcję podczas wesela, ale zgodnie z obowiązującymi zasadami zaproszenia dla świadków powinni dostać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *